Jeanpaulgotye

Jestli občas trávíte čas v čekárně u doktora či na zastávce, a rádi byste si zkrátili volbou chvíli, může Vám výborně posloužit náš zajímavý internetový magazín, ve kterém už naleznete mnoho zajímavých informací ze široké škály oborů.

Příroda vám, co se týče vašeho chrupu, dvakrát nepřála, a vaši rodiče v podstatě také ne. Už od malička byly vaše zuby v čelisti rozházené všemi směry, těžko to k něčemu přirovnávat. Máte zkrátka malé čelisti a všechny se do nich nevejdou tak, jak by bylo potřeba. Takže jste přes deset let ve svém školním věku nosila rovnátka. Vlastně jste s nimi prožila celou svou základní školu a také ještě část střední školy a nutno podotknou, že na atraktivitě mezi spolužáky vám tento fakt dvakrát nepřidával. Ale to už si člověk nevybere. Mnohem horší je však to, že aby bylo možné tímto způsobem dojít k uspokojivým výsledkům, tak bylo nezbytné, aby vám byly vytrženy zdravé stoličky, což vaši rodiče nedovolili. A tak se váš chrup po čase vrátil do původních kolejí.

Konečně se usmíváte

Až v dospělosti jste se odhodlala se svým vzhledem jednou provždy něco udělat a pomohl vám zubař Liberec, který svou odborností a schopnostmi docílil toho, že nyní se už nemusíte po dlouhých letech stydět za svůj úsměv a můžete se na svět usmívat od ucha k uchu.

Jako noty na buben
Ohodnoťte příspěvek