Šroub Oko - Ocel Západní Styl Hlavní Vedoucí Mosazné Kulaté Mince Concha Tlačítko Šroub Zpět
Šroub Oko - Ocel Západní Styl Hlavní Vedoucí Mosazné Kulaté Mince Concha Tlačítko Šroub Zpět
Sku: w967
(0 Recenze)
Nové

170.69 Kč

Popis:

RM15425529666871526 Desccription

Concha

Materiál: Nerezová ocel

Hlavní Barva:Stříbrná Barva

Style: Šroub oko

velikost:Cca 0.74" x 0.74 " ( 1,9 cm x 1,9 cm )

DOPRAVA

Všechny položky jsou dopravu zdarma

dopravu k nám tím, že epacket 7-14 dní

doprava do jiné země Čína Post 14-21 dní

Platba

* Kreditní karty , real-time bankovní převody , offline platby ( bankovní převody a Western Union ).Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás.

* Preferujeme platbu přes PODMÍNĚNÁ a je to nejbezpečnější způsob.

* Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení www.jeanpaulgotye.cz, a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a jsou statisfied s ním.

(P. S.: aby bylo možné chránit jak kupující a prodávající, www.jeanpaulgotye.cz potřeba 8-24 hodin pro ověření platby.)

Návrat Politiky

chceme, aby jste spokojeni s nákupem, chápeme však, že někdy nemusí být spokojená s nákupem, které jste provedli jako položka může fit, nebo jste jednoduše změnit svůj názor.Z tohoto důvodu jsme jednoduchý snadno hádka, Výměna, Vracení peněz a Úvěrové Politiky:

Kontaktujte nás prostřednictvím E-mail a my vás budeme mít vhodné uspořádání pro vás.Veškeré dotazy budou odpověděl do 24 hodin.

Ty musí být razítkem zpět k nám do 7 dnů od okamžiku, kdy byla položka přijata.Důrazně doporučujeme pojistit svůj balíček, nejsme zodpovědní, pokud vrácené zboží nedorazí k nám.

Položka(y) musí být vráceno v původním stavu tak, jak jsme vám zaslali.Návrat poplatků za poštovné bude kupující odpovědnost.

Pokud je negativní zpětná vazba je publikováno před snaze vyřešit problém, budeme si vyhrazují právo přijmout negativní zpětnou vazbu jako konečné usnesení ohledu na to, a vrátit se již nebudou akceptovány.

Pokud kupující si špatně vyložil naše položky popis do nabídek, tak, že položka je nevhodné, nebudeme nabízet výměnu.

Zpětná vazba

Vážíme si velmi vaší firmy a doufám, že budete mít velmi příjemný zážitek.Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité a budeme automaticky zanechat pozitivní zpětnou vazbu na oplátku.Nicméně, pokud máte jakýkoli problém, prosím, kontaktujte nás a dejte nám vyřešit společně.

FQA:

Q: Bude vám poskytovat kombinované dopravy?

A: Ano, pokud potřebujete kombinované dopravy , prosím, informujte nás do 2 hodin po objednání jiné položky.Všechny položky jsou dopravu zdarma (Prostřednictvím Mezinárodní Standardní leteckou poštu.),takže nemůžeme nabídnout žádnou další slevu.

Q: Položka zahrnuje dárkové krabičce?

A: Ano, budeme balení zboží do dárkové krabice (Náhodný styl).

Q: mohu vrátit produkty, s nimiž nejsem spokojen?

A: Ano, ale kupující by měl zaplatit zpáteční adresou poplatek.Jsme pouze vrácení peněz každý výrobek zpět, a přepravní poplatky se nevrací.

Q: Kdy mohu obdržet produkty po zaplacení?

A: Naše společnost běžně dodává zásilky Prostřednictvím Mezinárodní Standardní leteckou poštu.Čas zbývající do U. S. bude 7-15 pracovních dnů, a do Evropy bude 15-30business dní, a 15-45 pracovní dny do Asie, a 25-45 pracovních dnů do jiných oblastí.

Q: Může zákazník získat koncesi na cenu?

A: Ne, cena je nejnižší, aby zajistil co nejlepší kvalitu můžeme nabídnout.Takže žádná další sleva je nabízena až na preferenční politiky, uvedené na této webové stránce.

Q: Kdy začnete zpracovávat všechny objednávky po obdržení plné platby?

A: Normálně, budeme zpracovávat všechny objednávky do dvou pracovních dnů poté, co jsme obdrží plnou platbu.Veškeré objednávky na sobotu a neděli nebo tradiční Čínské svátky bude mít zpoždění, které mají být zpracovány do 2-3 pracovních dnů poté, co všechny výše uvedené svátky.

Q: Jak nás kontaktovat?

A: Prosím, neváhejte a kontaktujte nás s jakoukoli otázku nebo problém prostřednictvím našeho e-mailovou zprávu, budeme obvykle odpovědět do 24 hodin .

Štítky: šroub concho, concha brašnářské, conchos kůže šroub zpět, concha západní, o-kroužek nýt, concha, modrá dekor, moissanite šroub zpět, kovové tlačítko concho, šroub conchos.

  • materiál: Kovové
  • Značka: XTOM2013

Související produkty