2KW 48V 96V 120V 220V 240V Vítr Solární Hybridní Regulátor Pro Větrné Turbíny
2KW 48V 96V 120V 220V 240V Vítr Solární Hybridní Regulátor Pro Větrné Turbíny
Sku: w924
(0 Recenze)
Nové

9 306.10 Kč

Popis:

1.Vynikající vojensko-grade komponenty pro zajištění stability produktu.

2.Perfektní funkce ochrany, tak systém má vyšší spolehlivost.

3.Zkontrolovat a nastavit všechny provozní parametry, jako požadavek od LCD displeje.

4.Omezení napětí a proudu-omezení režimu nabíjení zajišťuje baterii v nejlepším stavu nabíjení.

5.PWM plynulá vyložit režimu, které spalují přebytek energie do výpisu zatížení, takže nabíjení baterie v nejlepší stavu.

Větrné a solární hybridní regulátor je sada inteligentní regulátor pro solární a větrné ovládání, určené pro high-end větrné a solární hybridní systém, vhodný zejména pro větrné a solární napájecí systém a monitorovací systém.Ve stejné době, nabíjí baterie efektivně a inteligentně ovládání větrné turbíny a solární panely.

Zařízení má výhody jednoduchý vzhled, pohodlné ovládání, přímý liquid crystal údaj, perfektní funkce ochrany, vysoká nabíjecí účinnost a nízký no-load ztráta, a systém je bezpečný, stabilní, spolehlivé a dlouhou životnost.

Větrné a solární hybridní řadič je základní složkou off grid systém.Jeho výkon ovlivňuje celý systém je život a stabilita provozu, zejména životnost baterie.

1. PWM Režim Nabíjení: Když je baterie plná, kterým se přijímá PWM režim ovládání pro řízení nabíjení, které mohou nejen nabít baterii efektivně, ale také zabránit baterie z přebíjení a prodlužuje životnost baterie.

2. Přátelské rozhraní člověk-stroj: Displej vítr solární hybridní systém státu a parametr s intuitivní postavy a grafika, včetně: baterie, napětí větrné turbíny, napětí PV , napětí větrné turbíny, elektrárny, FOTOVOLTAICKÉ elektrárny, větrné turbíny aktuální, PV proud, stav nabití baterie.Můžete zkontrolovat obsah displeje LCD čtyři tlačítka.

3. Dokonalá ochrana funkce: Baterie přeplatek, přes výtok, anti-reverzní ochrana; větrné turbíny pro omezení proudu, brzdit automaticky-a brzdu ruční ochrany; PV anti-charge, anti-reverzní ochrana; ochrana před bleskem a tak dále.

4. Funkce vzdálené Komunikace: Vyberte si standardní RS232/RS485/RJ45/GPRS komunikační rozhraní, t, že software lze sledovat v reálném čase systému, provozní stav, které obsahují všechny parametry na LCD obrazovce.Pomocí softwaru, mohou uživatelé nejen nastavit a upravit příslušné parametry, ale také dokáže ovládat větrné turbíny a solární panel provozní stav, a alarm při poruše se stane.

5. Volitelné suchým kontaktem výstupní signál funkce: Podle aktuální potřeby, baterie, suché kontaktní signál bude na výstupu, když napětí baterie dosáhne nastaveného napětí.

6. Volitelná teplotní kompenzace funkce: v Závislosti na změně okolní teploty, nabíjení řídící napětí může být upravena tak, aby nabíjení baterie efektivně.

7. Volitelné off-line úložiště modulu: V odlehlých oblastech bez pokrytí sítě a používání počítače potíže, můžete použít funkci ukládání do off-line úložiště modulu pro prohlížení historie systému, na kterém běží data ( údaje zaznamenané během roku).

8. Volitelné Nabíjení MPPT Funkce: Real-time monitoring větrných turbín napětí a sledování maximální napětí a proud hodnoty (VI), tak, že větrné a solární hybridní systém pro nabíjení baterie na maximální výkon.

Štítky: semi solární modul, vítr, generátor 220 v, solor napájecí systém, kontrolor větrné turbíny, pájecí stanice power, hybride sluneční vítr, pole watch, 380v alternátoru, hybridní solární vítr, vítr, voda generátor.

 • Jmenovitý Solární Příkon: 600W
 • Typ: Větrné Elektrárny Generátor
 • Režim Zobrazení: LCD
 • Jmenovitý Vstupní Výkon Větrné Turbíny: 2kw
 • Stupně ochrany: IP20(vnitřní)
 • Maximální Vstupní Výkon Větrné Turbíny: 3KW
 • Poplatek Vypnutí Napětí: 58v
 • Stát při výpadku napájení: ≤65mA
 • Číslo Modelu: WWS20-48-N00/WWS20-96-N00
 • Nadmořská výška: ≤4000m
 • Parametry: WWS20-48-N00/WWS20-96-N00
 • Jmenovité Napětí Baterie: 48v/96v/120v/220v/240v
 • Super mode: Ventilátor

Související produkty