10ks VCGT160402/VCGT160404/VCGT160408 karbidu Soustružení Hliníkové vložky,Čepel pro SVJCR/Držák SVVCN,Vhodné pro Hliníkové
10ks VCGT160402/VCGT160404/VCGT160408 karbidu Soustružení Hliníkové vložky,Čepel pro SVJCR/Držák SVVCN,Vhodné pro Hliníkové
Sku: w810
(0 Recenze)
Nové

469.39 Kč 690.40 Kč

Popis:

milý příteli, pokud nemůžete najít, co potřebujete ,prosím, řekni mi,

Tento odkaz musí vybrat to, co potřebujete Doprava Zdarma 10pcs VCGT160402/VCGT160404/VCGT160408 karbidu Soustružení Hliníkové vložky,Čepel pro SVJCR/SVVCN Držák,Vhodný pro zpracování Hliníku

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem.Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí .Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 .Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele .Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované .To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný !Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží.Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných.Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

Štítky: vcmt110304, vcgt110304, vcmt, svucr11, diamond vložit, tnmg16, svjcl, vcgt160402, vcgt, svjcr.

  • Použití: Hliníkové slitiny zpracování
  • materiál: Karbid Wolframu
  • Číslo Modelu: VCGT160402 VCGT160404 VCGT160408
  • Původ: KN(Původu)
  • Tvrdost: 92.8 HRA
  • Povlak: NO
  • Značka: KAVTECNC NÁSTROJE

Související produkty