Vysavač Příslušenství, Koberec Tryska Conti CVC 303 Multistorm Kompatibilní pro Plastové Absorpční Hood HT-A-EMC0041-494
Vysavač Příslušenství, Koberec Tryska Conti CVC 303 Multistorm Kompatibilní pro Plastové Absorpční Hood HT-A-EMC0041-494
Sku: w59
(0 Recenze)
Nové

179.22 Kč

Popis:

Stejný Den, Rychlá Doprava Výhodou

Plastové Albatros Absorpční Hlavy -Vysoce kvalitní výrobky vhodné pro konkrétní model vysavače. -Poskytuje vysoký zametací výkon s širokou sací kanály. -Díky své pedál, může být použit s kartáčem na tvrdé podlahy a bez kartáč na koberce. -To snímky snadno na každém povrchu díky kolům pod ním.

"Rozměry produktu jsou jako tohle." 0,30 G DÉLKA = 26 ŠÍŘKA = 8 VÝŠKA = 6

Obsah Balení;

-Plastové Albatros Absorpční Hlavy

Dávejte pozor na Věci;

* Pokud zaškrtnete vzor je na štítku pod vysavač a místo vaší objednávky, nebudete mít žádné problémy.

* Pokud si nejste jisti, zda produkt, který chcete koupit, je vhodný pro váš vysavač, nebo ne, budete informováni o shodě informace, pokud nám zašlete vzorek je informace na štítku pod váš vysavač.

* Naše výrobky jsou zabaleny tak, že nebude poškozen a centů s fakturou.

* Uvedené značky a názvy modelů jsou psány uvést značek a modelů, s jejichž produkty jsou kompatibilní.Není žádný obchod s partnerství uvedených značek.

Štítky: bílé zlato řetězce f, ue43n5000aux fullhd, skříňka na nářadí vyrobena z kovu, shell s10e náramek, batole kouří šaty, shell s20 fe náměstí, knoflík hlasitosti oppo f7, taunton apple store, vesta muži 9xl jersey.

  • Vysavače Typ Dílu: Hadice
  • Původ: TR(Původu)
  • Značka: Parmis

Související produkty