1000M Dlouhý dosah DC12V 24V 16CH Radio Controller RF Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač Systému Vysílač+Přijímač lampa/ okenice
1000M Dlouhý dosah DC12V 24V 16CH Radio Controller RF Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač Systému Vysílač+Přijímač lampa/ okenice
Sku: w319
(0 Recenze)
Nové

626.50 Kč 720.16 Kč

Popis:

společnost konstrukce a výroba bezdrátové inteligentní regulátor, 16 silnice pro 16 relé přepínač výstupní signál a práce se světlem, může motoru k ovládání zařízení, aby se dosáhlo pozitivní a reverzní; Nebo, konverze spínač a různé zvláštní kontrolní požadavky programu.Používá se hlavně v elektrické dveře, okna, zdvihací zařízení, brány, pokročilé, průmyslové kontroly a bezpečnosti průmyslu a dalších oborů.

Bezdrátový ovladač, přijímač s vysokou důvěrnosti, velké úložné kapacity, stabilní výkon, nízká spotřeba energie charakteristické, a snadné použití, bez tradiční skok line nebo vytočit kód přepnutí kódování, bezdrátový signál vydávané jen dát dálkové ovládání pro příjem regulátor přijímá a skladování, může být realizován.Ztracen v použití procesu, je-li učit dobré dálkové ovládání je třeba vyčistit příjem řadič na ukládání informací, nebudou ztraceny pomocí dálkového ovládání dálkové ovládání z přijímací správce, aby znovu získat přístup k přeučení znovu master k použití.

Na, cestě do práce

APDC - 15/16 l mít pět děl: signál, self-zamykání, signál blokovací signál zámku, a protože zámky a zámek

1, signály ze zámku - stiskněte tlačítko 1, učení

2 zámek, signál, stiskněte tlačítko 2 klíčové učení

3, signál zámkové, stiskněte na dálkovém ovládání 3 klíčové učení

4, 1 ~ 8 signál self-zamykání a 9 ~ 16 silnice není zámek koexistovat, stiskněte tlačítko 4 tlačítko učení

5, signál 1 self-zamykání a 2 ~ 16 silnice není zámek koexistovat, podle 5 klíčových učení dálkového ovládání

Za druhé, výstupní režim

1, signály ze zámku: stiskněte tlačítko 1, učení

Stiskněte tlačítko 1, a 1 klíč odpovídající relé fúze udržet absorpce, pak stiskněte tlačítko 1, bez. 1. relé pro odpojení; Stiskněte klávesy # 2 a # 2 klíče odpovídající relé fúze udržet absorpce, a pak stiskněte tlačítko 2, ne. 2. relé pro odpojení; 3 ~ 16 B,Klíč práce podle smyčky.

Poznámka: pokud se naučíte dobře přijímače chcete změnit na jinou funkci, prosím, bude studovat přijímač znovu po qing kódu do kódu.

Výukové metody:

1 po učení klíče svítí, stiskněte na přijímači, je nechat to jít do učení státu; funkce podle svých potřeb vybrat podle studie, tlačítka na dálkovém ovládání přijímače po přijetí signálu indikátor světla blikat jednou řekl o učení úspěchu.

Odstranit metodou:

Dlouze stiskněte tlačítko na přijímači, asi osm sekund, dokud kontrolka zhasne, říká, že to byl jasný úspěch.Přijímač lze uložit různé kódování o dálkové ovládání 30.

Za čtvrté, hlavní technické ukazatele

1, pracovní napětí: 12 VDC (24 VDC lze přizpůsobit)

2, statický proud: 7 ma nebo méně

3, pracovní teplota: - 20 až + 70

4, přijímající citlivost: p - 105 DBM

5, pracovní frekvence: 315 MHZ na 433 MHZ

6, ovládací napětí, volitelné ac nebo dc

7, výstupní proud: 5 a nebo méně

8, velikost: 117 mm x 73 mm x 18 mm

2, signál ne zámek: stiskněte tlačítko 2 dálkového ovládání studie

Držte dálkové ovládání tlačítko 1, a odpovídající relé a 1 klíč, pustit po relé odpojit, stiskněte klávesy # 2 a s odpovídající relé a 2 klíč, pustit po odpojení; 3 ~ 16 klíčové práce podle smyčky.

3, signál zámkové, stiskněte na dálkovém ovládání 3 klíčové učení

Klávesou 1, relé fúze udržet vstřebávání ne. 1 stiskněte tlačítko 2, ne. 1 odpojte relé, sloučení s 2 klíče odpovídající relé sát dál; 3 ~ 16 klíčové práce podle smyčky.

4, 1 ~ 8 signál self-zamykání a 9 ~ 16 silnice není zámek koexistovat: stiskněte tlačítko 4 tlačítko učení

Odpovídající dálkové ovládání 15 relé, mezi nimi 1 ~ 8 road pro self-zamykání funkce, 9 ~ 16 cestě za zámkem.

5, signál 1 self-zamykání a 2 ~ 16 silnice není zámek koexistovat: podle 5 klíčových učení dálkového ovládání

16 a odpovídající dálkové ovládání relé, mezi nimi 1 silnice pro self-zamykání funkce, 9 ~ 16 cestě na zámek zábava

Poznámka: 433 mhz a 315 mhz jsou k dispozici ,315mhz bude zaslán, pokud není poptávka na frekvenci

3. Obsah Balení:

1 x Přijímač

1-2 x Vysílač

1.Podmíněná je přijat pouze(Prostřednictvím Visa, MasterCard, Western Union, QIWI,a wir e převod prostřednictvím banky). 2.To obvykle trvá 24 hodin pro platbu, dorazí na účet prodávajícího.Banka může odmítnout platbu do 24 hodin,tak pro podnikání, bezpečnost,začneme zajistit, aby po zaplacení dorazí úplně. 3.Některé země celní žádost celních před odesláním balíku kupujícímu.Kupující by měl být vědom své vlastní celní politiku jako sazebníku hradí kupující. 1.Všechny položky jsou skladem a je odesláno k vám do 3 dnů po zaplacení. 2.Vezměte prosím na vědomí, že zboží zakoupené na dovolenou, jsou odeslány následující pracovní den. 3.Pokud jste neobdrželi zboží do 30 pracovních dnů po zaplacení pro China post nebo jiné, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku od našeho agenta a odpovědět vám co NEJDŘÍVE. 4.Můžete si vybrat, China post, ePack,EMS,DHL,UPS atd., základna na vašich potřebách. 5.Jakékoli další dotazy nebo problémy, prosím, neváhejte mě kontaktovat. 1,6 měsíce.Koupit s důvěrou! 2.Pokud položka je vadný v 3 měsíce, budeme vám posílat náhradu bez extra nabíječku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. 3.Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám.Zašleme vám nové po obdržení vadné položky.Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek. 1.Vážení kupující, pokud jste spokojeni s naší zboží a služby,prosím, laskavě dejte nám 5 hvězdiček, a dáme vám 5 hvězdiček a pozitivní zpětnou vazbu. 2.Pokud nejste spokojeni s tímto nákupem,Prosím, dejte nám šanci udělat věci do pořádku před odjezdem negativní/neutrální komentář.Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, o vaše dotazy.My vám odpověď vám včas a udělat vše pro to, podpořit vás, dokud jste spokojeni. 3.Můžete nás kontaktovat kdykoliv pro nákup a otázky, budeme rádi, že na vaše služby.

Štítky: long range přepínač remote, sisah 4 digitální rf dálkové ovládání přepínač, vzdálené relé dosah rf dálkové ovládání, long range 12v, rf dálkové ovládání, rozsah rf dálkový spínač, dlouhý dosah rf dálkové ovládání, 4-kanálový bezdrátový rf dálkové ovládání přepínač, 220v ac rf dálkové ovládání přepínač, rf dálkové ovládání spínač černá, učení rf dálkové ovládání zdi vypínač.

  • Bezdrátová Komunikace: RF
  • Použití: Univerzální