2020 doprava Zdarma!! MJ-S10 Rovný typ ostnatý vody montáž konektorů průměru 10mm montáž (100ks/hodně)
2020 doprava Zdarma!! MJ-S10 Rovný typ ostnatý vody montáž konektorů průměru 10mm montáž (100ks/hodně)
Sku: w254
(0 Recenze)
Nové

783.40 Kč

Popis:

MOJO SENZOR

Hadice Konektor Kování

Pomocí Oblasti

Je vhodný pro všechny druhy těžké hadice

(potrubí teplé vody,solární potrubí,klimatizační zařízení,vzduchové potrubí,atd.)

Pozornost

★ Tento produkt není jednorázové zdravotnické prostředky, volné předměty, žádné nezávislé balení, bez sterilizace (pokud je to nutné, můžete sterilizovat sami prostřednictvím vysoké teploty a vysokého tlaku nebo ethylenoxid sterilizace) pro farmaceutické, biologické experimenty s průmyslové zařízení s konektory.

★ Vzhledem k vysoké poptávce po chemických reziduí ve výrobcích v biochemických experimentech, produkty naší společnosti nejsou sterilní balení, ale žádné olovo kadmium a jiné těžké kovy škodlivé látky (může poskytnout detekce zpráva).

★ Také z tohoto důvodu,jsme není možné potvrdit, zda produkty, které jsou zasílány, aby jste byli vystaveni škodlivým látkám ve vaší oblasti.

★ Proto, jakmile naše produkty jsou vyprodané, není to moje společnost, je důvodů pro nevratné.Existuje foto rozměry pod detail produktu,Prosím, podívejte se a potvrdilo, než jste zaplatili.

Štítky: kovové pouzdro mate 20 x, queen velikost postele indie, liverpool fc l soubory, q5 rsq5 auto tělo kit, ruční brzdy suzuki sx4, sportovní oblečení velký vyřezat, boty bebes často yers, liverpool auto magnet, boty basketbal nízké.

  • Značka: MOJO
  • Číslo Modelu: MJ-S10

Související produkty