Dodání Zdarma. D482 AOD482 autentické LCD proužky MOS tube - 252
Dodání Zdarma. D482 AOD482 autentické LCD proužky MOS tube - 252
Sku: w1225
(0 Recenze)
Nové

52.52 Kč

Popis:

O zásilce:

Obvykle v odpoledních hodinách Lístek je Přijata předtím, než jsme se uspořádat den náklad je dodáván, Pokud není na skladě, nebo jiné zvláštní okolnosti, Budeme vás kontaktovat na poprvé.Vstupenka je po pořadí v Závislosti na situaci.

Kurýrní doručení průměrná doba kolem 6 HODIN , (vše vyjádřit jen den skupina doručení, malé místo.)pro Odeslání spolu hojné zvláštní naléhavou věc, že můžeme poslat jen 6 hodin , jako takový, prosím, najít jiný, nemůžeme splnit naléhavé!!!!!!!!

Poznámka: Obecně mají všechny Kurýrní Skenování vstupní zpoždění jev a vzdálenosti vzhledem k místě , obecně, duševní vědomí, 5-6 kusů se zobrazí na 9-10 hodin, prosím, nechápejte mě špatně, je příspěvek pouze 9-10 HODIN.

Ve kusů Elektronických součástek po-prodejní servis: náš obchod na prodej pár elektronických součástek nejsou zodpovědní za opravy nebo upravit výsledky kupujícího.Kupující není do zařízení, zda je pevná, nebo vaše DIY úspěch jako standard kvality, věnujte, prosím, pozornost na kupujícího, vyrábět vrátit, když všichni tam a zpět nákladní dopravu hradí kupující. (pro návrat nákladní nesouhlasím s kupující přítel může najít další nákup, jsme také velmi bezmocný drop......)

Po kousky expresní door-to-door doručení, prosím, vybalení kontrola první, pak podepsat.Vzhledem k některé regionální Kurýrní nepodepisujte pro rozbalování, může také znamení pro to první, ale když Kurýr doručení po rozbalení, tváří v tvář, jakmile zjistil, že chybí, je poškozen, prosím, odmítnout přijmout okamžitě a nechat Kurýr je vysvětleno v znamení, podle dodání objednávky okamžitě poslal zboží na telefonický kontakt, majitel, vlastník, jakmile obdržení položky, jako nedestruktivní, ex post odpovědnost bude nést kupujícím (přátelé, přátelé, tak můžete za poplatek).

Prosím, na netu koupit pojištění pro vás.Prosím, koupit $0.5 pojištění nákladu!Při nákupu zboží, prosím, koupit zpět, pojištění nákladu.

Vzhledem k návratu nákladní, všechny pojišťovny, aby provedla!

Návrat nákladní pojištění pouze $0,5 až $0.8 !Tak prosím kupující přátelé aktivně nákup!

Štítky: 3d islám tapety, me60n03a, ohnivý opál kámen, mosfet p-252, 3d alláha, flare nut wrench, wv5, islám tapety, fishsheep, plamen zbraň.

  • Teorie: 0
  • Napájecí Zdroj: AC
  • Chránit Funkce: 0
  • Napětí: 0
  • Použití: General Purpose
  • Číslo Modelu: 0